Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

V ktorých službách sa zobrazuje môj profil?

Profil, ktorý ste si vytvorili na stránke Meetic, sa zobrazuje používateľom zaregistrovaným na stránke Meetic a jej lokálnych verziách pre ľudí vo veku 50 rokov a viac (pod názvom Ourtime, DisonsDemain alebo Zweisam, v závislosti od krajiny). Umožňuje to napríklad používateľovi žijúcemu v blízkosti hraníc zoznámiť sa s používateľom alebo používateľkou lokálnej verzie rovnakej služby v susediacej krajine.

Pokiaľ ste k tomu dali svoj súhlas, váš profil vytvorený na stránke Meetic sa zobrazuje tiež osobám vo veku 50 rokov a viac zaregistrovaným vo všeobecných zoznamovacích službách so spoločným názvom „Our European dating brands“ (Naše európske zoznamovacie značky) s cieľom maximálne zvýšiť vaše šance na zoznámenie. Tieto služby sú funkčne identické a využívajú rovnakú centralizovanú platformu spravovanú vo Francúzsku.

Ak je to váš prípad, ale už si neželáte, aby sa váš profil zobrazoval ľuďom vo veku 50 rokov a viac registrovaným na týchto všeobecných stránkach, jednoducho zrušte začiarknutie príslušného políčka v časti Môj účet: „Zvýšte svoje šance na stretnutie tým, že budete viditeľní pre členov našich služieb určených pre vekovú kategóriu 50+“. Upozorňujeme vás, že vám môžu byť ponúknuté profily ľudí vo veku 50 rokov a viac, zaregistrovaných v týchto všeobecných službách, ak to umožňujú ich vlastné nastavenia účtu.

Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Odporúčame vám, aby ste sa obrátili na náš Zákaznícky servis, ktorý odpovie na vašu otázku.