Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

Ako funguje Náhodný výber, ponuka 100 profilov alebo Výber dňa?

Princíp je veľmi jednoduchý

„Výber dňa“, „ponuka 100 profilov“, dostupné v aplikáciách a na mobilnej stránke, a „Náhodný výber“ (pri pripojení na stránku z počítača) sú funkcie, ktoré vám ponúkajú 100 profilov nezadaných za deň na základe kritérií, ako je vek, preferencie a poloha.

Na týchto vybraných profiloch je zaujímavé, že sú nečakané, vždy iné, a preto sú navrhnuté tak, aby zvýšili šance, že nájdete toho pravého/tú pravú.

*Keď v mobilnej verzii stránky a v aplikáciách pridáte srdiečko alebo potiahnete niektorý profil prstom doprava (swipe) vo funkcii „Výber dňa“, automaticky sa pridá medzi vaše lajky. Na druhej strane, ak iní nezadaní objavia váš profil vďaka funkcii „Výber dňa“ a zvolia si vás, ich profil sa vám zobrazí v sekcii „páčil/a som sa“.
*Keď kliknete na srdiečko na počítači, profil sa automaticky pridá k vašim lajkom. Na druhej strane, ak iní nezadaní nájdu váš profil vďaka funkcii „Výber dňa“ a zvolia si vás, ich profil sa vám zobrazí v sekcii „páčil/a som sa“.

Ak ste si navzájom pridali srdiečko alebo prstom potiahli profil doprava, môžete sa spoľahnúť, že vás v „Správach“ budeme informovať o tom, že ste si „Padli do oka“. V takom prípade je ešte väčšia šanca, že za tým bude nasledovať rozhovor, potom stretnutie, potom… 😉

Táto osobitná funkcia dopĺňa vaše vlastné vyhľadávanie. Jej cieľom je predstaviť vám profily, ktoré ste si možno nevšimli alebo ich nerozpoznali.

Je to ďalší spôsob, ako sa zoznámiť a možno sa nechať milo prekvapiť. Ostatné funkcie vyhľadávania sú, samozrejme, stále dostupné, pokiaľ máte pri zoznamovaní stanovené konkrétne kritériá.

Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Odporúčame vám, aby ste sa obrátili na náš Zákaznícky servis, ktorý odpovie na vašu otázku.