Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

Ako vymedziť geografickú oblasť môjho vyhľadávania?

Jedna otázka, tri možnosti v závislosti od použitia. 😉

*Na mobilnej stránke v časti „Vyhľadávanie“ kliknite na „Upraviť moje vyhľadávanie“. V časti „Jeho/jej poloha“ môžete definovať centrálny bod svojho vyhľadávania (mesto alebo PSČ, na Slovensku alebo v zahraničí). Potom môžete vzdialenosť vyhľadávania od tohto bodu predĺžiť alebo skrátiť posúvaním kurzora „Vzdialenosť“ (od 5 do 100 km).

*Keď uskutočnujete vyhľadávanie podľa kritérií v aplikáciách, môžete definovať centrálny bod vyhľadávania (mesto alebo PSČ, na Slovensku alebo v zahraničí). Potom môžete vzdialenosť vyhľadávania od tohto bodu predĺžiť alebo skrátiť posúvaním kurzora „Vzdialenosť“ (od 5 do 100 km). Je dobré vedieť: táto úprava nie je dostupná, ak používate funkciu „Okolo mňa“.

*Pri pripojení na stránku z počítača v časti „Vyhľadávanie“ kliknite na „Ďalšie kritériá“ (vpravo hore). Na karte „Hlavné kritériá“ môžete definovať centrálny bod vyhľadávania (mesto alebo PSČ, na Slovensku alebo v zahraničí). Potom môžete vzdialenosť vyhľadávania od tohto bodu zvyšovať alebo znižovať posúvaním kurzora „Vzdialenosť“ (od 5 do 500 km). Poznámka: predvolená vzdialenosť v tejto časti je 50 km.

Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Odporúčame vám, aby ste sa obrátili na náš Zákaznícky servis, ktorý odpovie na vašu otázku.