Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

Používa Meetic automatizované individuálne rozhodovanie a profilovanie?

Automatizované individuálne rozhodovanie a profilovanie sú neviditeľnými prvkami v srdci služieb, ktoré poznáte a máte radi. Umožňujú nám zlepšovať naše služby a bez nich by sme vám nemohli ponúkať zaujímavé profily.
Tieto funkcie používame z viacerých dôvodov:

Na to, aby sme vám pomohli spojiť sa s inými používateľmi

  • Informácie, ktoré nám poskytnete (napríklad vaše pohlavie a vek) a ktoré zhromažďujeme pri používaní Meetic (napríklad vaša aktivita na Meetic a vaša poloha, ak nám ju poskytnete), používame na podporu nášho vlastného algoritmu a odporúčanie ľudí, ktorí by vás mohli zaujímať.
  • Rovnaký postup používame aj na to, aby sme vás odporučili iným používateľom. Informácie ako váš etnický pôvod, príjem alebo náboženské presvedčenie náš algoritmus neberie do úvahy. Ponuku profilov však samozrejme môžete filtrovať pomocou funkcií vyhľadávania na Meetic.

Na zobrazenie reklám a ponúk, ktoré by vás mohli zaujímať

  • Tieto osobné údaje používame na zobrazovanie relevantných a užitočných reklám v rámci nášho odvetvia aj mimo neho a na meranie ich účinnosti. Okrem toho ich používame aj na vytváranie personalizovaných ponúk pre vás.

Na podporu bezpečnosti

  • Automatizované rozhodovanie a profilovanie používame ako súčasť nášho súboru nástrojov na moderovanie (napríklad na odstraňovanie botov), aby sme zaistili bezpečnosť našich používateľov a prijali rýchlejšie a účinnejšie opatrenia proti akémukoľvek nezákonnému alebo nežiaducemu správaniu.
  • Ktokoľvek, kto by sa dopustil nezákonného alebo nežiaduceho správania na stránke Meetic, môže čeliť trestu vrátane pozastavenia alebo zrušenia účtu, spolu s inými druhmi právnych krokov.
Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Ak si stále želáte kontaktovať zákaznícky servis, kliknite nižšie.