Online pomoc Všetky odpovede na vaše otázky
FAQ
Kategórie Obľúbené témy
Kategórie
Obľúbené témy
Späť

Kde si ľudia budú môcť pozrieť môj profil?

Váš profil na Meetic je viditeľný pre používateľov registrovaných na Meetic a lokálnych variantoch prevádzkovaných pod rôznymi značkami uvedenými tu pod názvom „Naše európske zoznamovacie značky“.

Používateľ žijúci v blízkosti hraníc krajiny sa tak môže stretnúť s používateľom miestnej verzie služby v susednej krajine. Tieto služby sú funkčne identické a využívajú rovnakú centralizovanú platformu umiestnenú vo Francúzsku. Jedna z týchto služieb, Ourtime (a jej miestne varianty DisonsDemain a Zweisam), je určená výhradne pre ľudí vo veku 40 rokov a viac.

Preto sa im váš profil môže zobraziť len vtedy, ak máte 40 rokov alebo viac a ak ste s tým pri registrácii súhlasili. Ak je to váš prípad, ale už nechcete, aby sa váš profil zobrazoval na týchto stránkach, jednoducho zrušte zaškrtnutie príslušného políčka v časti „Nastavenia účtu“: Máte nad 40 rokov? Zvýšte svoje možnosti zoznamovania na maximum tým, že sa zviditeľníte pre členov našich služieb určených špeciálne pre ľudí nad 40 rokov. Upozorňujeme, že vám môžu byť ponúknuté profily osôb starších ako 40 rokov registrovaných v týchto všeobecných službách, ak to umožňujú nastavenia ich vlastného účtu.

Odpovedajú tieto informácie na vašu otázku?
Áno Nie
Ďakujeme, že ste navštívili stránku online Pomoci. Príjemné prehliadanie!

Ak si stále želáte kontaktovať zákaznícky servis, kliknite nižšie.