Ako sa zoznámiť s nezadanými rozvedenými

Návrat do sveta randenia môže nejednému človeku po rozvode naháňať strach. Možno sa cítite zradení a máte problém otvoriť sa a dôverovať iným. Bez ohľadu na okolnosti je rozvod mimoriadne náročný proces. Aj keď sa rozídete v dobrom, rozpad vzťahu si môže vybrať veľmi vysokú emocionálnu daň.

Tím Meetic rozumie, že nezadaní, ktorí si prešli ťažkým obdobím, potrebujú určitý čas, aby sa dokázali opäť postaviť na nohy. Nezadaní rozvedení sa môžu cítiť na dne, my však rozvod vnímame ako nový začiatok. Naša zoznamka pre rozvedených je navrhnutá tak, aby vás postupne opäť uviedla do sveta randenia. Či už prostredníctvom našej sekcie užitočných tipov a rád, ktorá vás prevedie prvými schôdzkami, alebo cez náš skvelý tím zákazníckej podpory, ktorý je tu pre vás, aby zodpovedal na všetky vaše prípadné otázky – zoznamka Meetic je tu, aby vám pomohla nájsť nový začiatok.

Každý potrebuje druhú šancu. Myslíme si, že zoznamka Meetic by mohla byť tou vašou. Zaregistrujte sa ešte dnes a začnite si prezerať profily nezadaných rozvedených vo vašom okolí.

Stretli sa na Meeticu Európe. Buďte ďalší!
Sabine et Vincent
Marie-Noëlle et Bertrand
Julie et Ludovic
Kevin et Nadège
Marine et Arnaud
Vincent et Aurélia
Esteban
Peter et Anitra
Quand le confinement rime avec histoire d’Amour, Shirley & Lauric se racontent en vidéo
Lionel et Emmanuelle
Caroline et Thomas
Matthieu et Vanessa
Sonia et Benoit
Philippe et Sonia
Carine et Fab
Nadiré et Bruno
Romain
Nicolas et Justine
Eila et Franck
Corinne et Sébastien

Prečo práve zoznamka Meetic?

Zoznamka Meetic má množstvo užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu nadviazať kontakt s niekým výnimočným. Vďaka našim inteligentným filtrom môžete vyhľadávať nezadaných rozvedených, ktorí zdieľajú vaše základné zásady a princípy. Tieto kľúčové hodnoty sú základom každého úspešného vzťahu. Zoznamka Meetic nie je určená na hľadanie krátkodobých známostí. Chceme, aby naši používatelia prežívali láskyplné a zmysluplné vzťahy. Či už hľadáte človeka, ktorý si cení úprimnosť, alebo niekoho, komu záleží na záväzkoch a spoľahlivosti, sme presvedčení, že naše pokročilé filtre vyhľadávania vás posunú o kúsok bližšie k vašej budúcej druhej polovičke.

Vyhľadávanie pomocou našich filtrov je viac ako len vyhľadávanie používateľov, ktorí zdieľajú vaše kľúčové hodnoty. Môžete si tiež vyhľadať nezadaných rozvedených, ktorí majú rovnaké záľuby a záujmy. Ak zúfalo hľadáte niekoho, s kým by ste si mohli zahrať tenis, alebo sa len tak spoločne zababušili pod deku a pozreli si film, Meetic vám pomôže nájsť presne takého človeka, akého hľadáte.

Zoznamka pre nezadaných s rovnakým zmýšľaním! Nájdite nezadaných s podobnými záujmami Zaregistrujte sa zadarmo

Nezadaní rozvedení na zoznamke

Aj keď je dôležité byť po rozvode otvorený myšlienke ísť na rande, veríme, že by ste sa nemali príliš ponáhľať. Je veľmi dôležité dopriať si čas, aby ste sa dokázali vyrovnať so všetkým, čím ste si prešli, a tiež si zvážiť, čo očakávate od svojho budúceho partnera, ešte predtým ako by ste sa vydali na cestu randenia. Ak si nedoprajete čas na uzdravenie a premýšľanie, môže byť ťažké uvedomiť si, čo vlastne chcete, kým znovu začnete randiť.