Randenie na Slovensku

Randenie zrelých homosexuálne orientovaných mužov: nastal čas vychutnávať si život spoločne!

Kráčajte životom spoločne
Dátum narodenia
Ľutujeme, prístup je určený výhradne osobám starším ako 18 rokov
  Profily, ktoré zodpovedajú vašim kritériám
  Skvelý vyhľadávací nástroj umožňuje nezadaným vyhľadávať podľa vlastných kritérií
  Spoznajte nezadaných vo svojom okolí
  Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

  Hľadáte svoju spriaznenú dušu? Láskyplného spoločníka, s ktorým by ste spolu kráčali na ceste životom? Možno hľadáte novú lásku, s ktorou by ste budovali vážny romantický vzťah? Niekedy máte pocit, že sa chcete usadiť alebo si nájsť partnera, ktorý má podobný pohľad na život a túži s vami prežívať spoločné šťastné chvíle. Meetic vám pomáha nájsť vašu drahú polovičku. Ak máte otvorené srdce a dúfate, že stretnete nádhernú osobnosť, svojho dokonalého partnera hľadáte na správnom mieste.

  Ste pripravení niekoho si nájsť a opäť sa zamilovať?

  Možno ste zažili bolestivý rozchod, viaceré známosti na jednu noc alebo zlomené srdce a teraz ste nezadaní. Váš vek či zmeny vášho zovňajšku neznamenajú, že vášmu milostnému životu odzvonilo. Ste vo vašich najlepších rokoch, tak sa pripravte zažiariť! Možno len hľadáte partnera, s ktorým si budete môcť užívať život plnými dúškami, a možno lásku, s ktorou zažijete vzrušujúci vzťah. Nezáleží na vašej povahe či životných skúsenostiach, zoznamka je pre vás s veľkou pravdepodobnosťou najlepší spôsob, ako stretnúť novú lásku. Meetic je jednoduchá a spoľahlivá online zoznamka otvorená aj LBGTI ľuďom, ktorých spájajú rovnako zmýšľajúce srdcia a chcú sa znovu zamilovať. Pomáhame vám nájsť starších nezadaných gayov s podobnými záujmami. Najviac záleží na tom, čo ste ochotní v novom vzťahu zdieľať… Dajte všetkým vedieť, že ste nezadaní a pripravení na zoznámenie!

  Stretli sa na Meeticu Európe. Buďte ďalší!
  • Cédric et Nathalie
  • Élodie et Candy
  • Sylvie et Jérémy
  • Anthony
  • Eila et Franck
  • Sonia et Guillaume
  • Greg et Charlotte
  • Damien et Corine
  • Elo
  • Cathy et Jean
  • Mélanie et Carole
  • Sabine et Vincent
  • Eric
  • Christophe et Elodie
  • Mikaël et Aurore
  • Sarah et Nicolas
  • Anne-Julie et Romain
  • Cellia et Alexis
  • Philippe et Sandra
  • Céline et Thierry

  Tak teda ako na to?

  Váš luk je už natiahnutý a šíp namierený rovno do sveta gay randenia? Ak je táto disciplína pre vás ešte nová a nie ste si úplne istí, ako to funguje, nezúfajte! V dnešnej dobe máte dvakrát väčšiu šancu nájsť svoju polovičku na internete ako v skutočnom živote[1]. Zabudnite teda na vysedávanie v baroch a podnikoch čakajúc, že ten pravý si vás tam nájde. Prihláste sa na Meetic a začnite milostné dobrodružstvo! Medzi tisícmi nezadaných gayov vám pomôžeme nájsť toho pravého. Zaregistrujte sa zadarmo, je to jednoduché! Stačí, aby ste vyplnili svoje meno, odpovedali na niekoľko otázok o vašich záujmoch a povedali nám, aký typ muža hľadáte. Vyberte aktuálnu fotku, na ktorej sa usmievate a ste sám sebou. Stručne a úprimne napíšte niečo o sebe – a je to! Teraz si už môžete neobmedzene prezerať profily nezadaných, ktorých sme pre vás vybrali, a ktorí chcú zdieľať s vami lásku! Všimli ste si niekoho, kto sa vám páči? Premyslite si elegantnú prvú vetu a vhupnite do online chatu našej zoznamky. Venujte čas lepšiemu spoznávaniu ľudí, s ktorými máte potenciálnu zhodu. Možno tu výnimočné rande čaká len na vás! A nebojte sa, že narazíte na falošné profily. Hlavnou prioritou Meeticu je každý profil overiť a uistiť sa, že je autentický. V neposlednom rade, vaše osobné údaje zostanú utajené a len vy rozhodujete o tom, komu a aké informácie poskytnete.

  Randite, milujte a zdieľajte!

  Vaša cesta životom vás zaviedla na rôzne miesta a veľa vás naučila. Áno, vaše srdce síce zdobí pár jaziev, ale zato nezostarlo ani o deň. Čo ste sa naučili? Užívajte si šťastie práve teraz a vychutnávajte si to, na čom naozaj záleží – na spoločných chvíľach.. Úprimnosť, podobné postoje a záujmy – to je to, čo potrebujete, aby ste našli toho najlepšieho partnera! Vo vašom veku sa už poznáte naspamäť, viete, aký muž je pre vás ako stvorený. Meetic vás na základe vašich kritérií jednoducho spojí s nezadanými homosexuálnymi mužmi, ktorí zdieľajú vaše záujmy a majú podobnú povahu. Potom sledujte, ako sa sny stanú skutočnosťou!

  Choďte von!

  Gay randenie nie je len o virtuálnej láske a správach spoza vášho monitora. Musíte sa stretnúť aj naživo! Pri toľkých nezadaných gayoch vo vašom okolí môžete pokojne začať tráviť čas spoločnými aktivitami. Ak sa vám niekto javil ako výnimočný človek online, prečo neposunúť váš vzťah na ďalšiu úroveň? Ochutnávka vína, kurz varenia alebo filmový klub… Predstavte si všetky aktivity, ktoré by vás oboch bavili a ktoré by ste mohli spoločne vyskúšať… Jediné, čo pre to musíte urobiť, je dohodnúť si rande!

  [1] Zdroj: Kantar TNS 2017

  Zoznamka pre nezadaných s rovnakým zmýšľaním! Nájdite nezadaných s podobnými záujmami Zaregistrujte sa zadarmo