Na rozdiel od iných zoznamiek je prioritou Meeticu dať dokopy nezadané ženy a mužov – čo znamená, že môžete svoj drahocenný čas venovať diskusii, stretnutiam a randeniu s inými nezadanými, ktorí hľadajú to, čo vy.

V čom je Meetic iný ako bežné zoznamky pre zrelších ľudí?

Vieme, že randenie pre mužov hľadajúcich lásku v zrelom veku už prebieha inak – a myslíme si, že vaša skúsenosť s online randením by mala byť šitá na mieru vašim okolnostiam. Preto Meetic:

  • ponúka mužom odborné rady o vzťahoch, a to počas všetkých etáp randenia,
  • vďaka nášmu účinnému osobnému dotazníku vám pomáha nájsť nezadaných, ktorí majú rovnaké životné hodnoty,

a na rozdiel od iných zoznamiek je prioritou Meeticu uľahčiť a zefektívniť randenie pre zrelých nezadaných ľudí – preto jednoducho nebudete strácať čas s nezadanými, ktorí nehľadajú rovnaké vlastnosti, hodnoty či budúcnosť ako vy!

Stretli sa na Meeticu Európe. Buďte ďalší!
Stéphanie et Claude
Alex et Isabelle
Tristan
Corinne
Dominique et Pierre
Cathy et Jean
Matthieu et Vanessa
Axel et Ines
Camille et Aymeric
Cédric
Valérie et Gilles
Amina et Jean-François
Catherine et Jean-luc
Jean-Philippe et Agnès
Fabienne et Valérie
Stéphane et Morgane
Kasia et Greg
Carine et Fab
David
Johann et Jennifer

Ako sa zoznámiť so zrelšími ľuďmi na Meeticu

Ste na správnom mieste – je tu mnoho aktívnych nezadaných, ktorí tiež hľadajú lásku! Ak sa chcete pustiť do randenia, jediné, čo potrebujete, je nasledovať týchto pár jednoduchých krokov:

  1. Vyplňte osobný dotazník

Prvým krokom je vyplnenie osobného dotazníka, vďaka ktorému budeme vedieť, kto ste a aký typ človeka a vzťahu hľadáte. Neexistujú správne či nesprávne odpovede! Úprimne odpovedzte na otázky, aby ste zvýšili šance na nájdenie tej najlepšej zhody…

  1. Upravte svoj zoznamovací profil

Toto je priestor, kde môžete zažiariť a ukázať svetu svoje najlepšie ja! Dajte dôraz na úprimnosť a ozvláštnite svoj profil príjemnými fotkami, ktoré ostatným nezadaným naznačia, čo vás baví a zaujíma – budú tak môcť s vami nadviazať kontakt oveľa jednoduchšie.

  1. Ak vám niekto padne do oka, pošlite im správu!

Hneď ako nájdete niekoho, kto sa k vám hodí, môžete poslať bezstarostnú, krátku, ale zato prívetivú správu, ktorá rozprúdi diskusiu a dá najavo, že máte záujem.

  1. Zhovárajte sa, stretnite sa, randite… a možno aj viac!

Ľady sa môžu pohnúť rýchlo, pokiaľ ide o randenie v zrelšom veku. Od podrobného skúmania profilov nezadaných a randenia je už len krôčik k nájdeniu skutočného partnera!

My vás týmto vzrušujúcim zážitkom budeme sprevádzať a poskytneme vám odborné rady a podporu – pridajte sa k tisíckam ostatných nezadaných na našej zoznamke práve teraz!