Rady na zoznámenie4 minút

Tipy pre nezadaných, ako sa (znovu!) zamilovať po štyridsiatke

Tipy pre nezadaných, ako sa (znovu!) zamilovať po štyridsiatke

Prahnete po tom, aby vám opäť búšilo srdce, alebo po tej nevysvetliteľnej eufórii, ktorá akoby do vás znova vliala život? Skutočná láska vás naozaj nebude znevýhodňovať na základe veku! Aj po štyridsiatke sa môžete zamilovať bez výhrad, ako keď ste mali dvadsať. Zaľúbenie je vždy nesmierne intenzívne, a to bez ohľadu na váš vek – nadpozemský stav, ktorý vás pohltí vtedy, keď to najmenej čakáte! Je to záhadný príbeh a prenesie vás na miesta, kde ste ešte nikdy neboli… Meetic vám ponúka niekoľko rýchlych tipov, ako zvýšiť šance stretnúť pravú osobu a zamilovať sa… znovu!

Ste pripravení?

Po rozchode, rozvode alebo strate milovanej osoby ste zrazu nezadaní a máte nad 40. A viete čo? Toto je presne príležitosť na nový začiatok a na znovuobjavenie lásky, ktorú ste potrebovali. Možno už rozmýšľate nad začatím nového vzťahu alebo ste sa už možno pustili do dobrodružstva online randenia. Na to, aby ste našli niekoho mimoriadneho, je potrebný správny recept, takže ak sa to ešte nepodarilo, nevešajte hlavu – ste na správnej ceste!

Skôr než sa pustíte do expedície po veľkej „mape lásky“, my v Meeticu sa chceme uistiť, že ste na 100 % pripravení na toto nové dobrodružstvo. Je veľmi dôležité počúvať samých seba, aby ste zistili, aké sú vaše očakávania. Položte si tieto otázky: Mám po štyridsiatke – aký vzťah hľadám? Vášnivý románik alebo plnohodnotný vzťah? Čo do tohto vzťahu prinášam a čo očakávam od svojho nového partnera?

Rozhodnúť sa, na aký typ lásky ste pripravení, je skutočne len a len na vás.

Skúste online randenie!

Online randenie prechádza zásadnými zmenami. Potenciálni partneri sa spájajú cez internet úplne všade! V tejto digitálnej dobe je pre nezadaných každej vekovej kategórie najúčinnejším spôsobom, ako si nájsť nového partnera, práve online zoznamovanie. Vedeli ste, že každý druhý Brit osobne pozná pár, ktorý sa stretol na internete[1]? Môžete teda zahodiť stereotypy, ktoré vám možno preleteli hlavou, keď ste si predstavili online zoznamku. Ľudia presne ako vy sú práve teraz online, plní očakávaní, a hľadajú lásku. Prekonajte predsudky a osloboďte svoje srdce. Meetic je jednoduchá a spoľahlivá zoznamka pre rovnako zmýšľajúcich nezadaných ľudí, ktorí majú viac ako 40 rokov a hľadajú lásku. Zrelí nezadaní sa môžu na Meetic zaregistrovať zadarmo a získať okamžitý prístup k tisícom profilov nezadaných s podobnými záujmami. Pomôžeme vám nájsť tú najlepšiu zhodu – to znamená tú správnu osobu, s ktorou si budete môcť spoločne užívať život. Záleží len na vašej túžbe spoločne prežívať láskyplné chvíle. Naša stránka je pre vás skutočnou príležitosťou nájsť tú pravú lásku. Venujte pár minút registrácii na Meeticu – je to zadarmo – tak na lásku!

Choďte von!

To, či ste naozaj pripravení na lásku, je otázkou sebavedomia a vášho prístupu k životu. Láska praje tým, ktorí sa o seba starajú! Ak ste stále v pohodlí domova, nikdy nedostanete príležitosť stretnúť svoju spriaznenú dušu. Musíte vyjsť von! Spomeňte si na všetky aktivity, ktoré vás bavia alebo ktoré ste už tak dlho chceli vyskúšať… Túry, kurzy varenia, ochutnávky vína alebo fitnes… Príležitostí na zoznámenie je nekonečne veľa! Meetic organizuje po celom Spojenom kráľovstve širokú škálu tematických aktivít a podujatí pre nezadaných nad 40 rokov s podobnými záujmami. Ktovie? Amor možno vystrelí jeden zo svojich šípov v posilňovni, v bare alebo pri spoločnej večeri!

Užívajte si lásku tu a teraz!

Začnite tým, že zahodíte všetky pravidlá, etiketu a domnienky. Láska po štyridsiatke znamená byť sám sebou. Čo znamená mať po štyridsiatke a cítiť sa na svoj vek? Či už hľadáte vášeň, spoločnosť, sex alebo aj romantický vzťah – vedzte, že všetky tieto aspekty sa neustále vyvíjajú. Neexistuje jeden jediný správny spôsob, ako milovať. Život vás už naučil, že ide len o precítenie momentu a zdieľanie nádherných spoločných chvíľ. Naučte sa nechať láske priestor očariť vás počas vašej cesty týmto dobrodružstvom – pohodlne sa usaďte a buďte sami sebou… S úsmevom! Tešte sa z vecí, ktoré máte radi – z rozhovoru, zo skvelého výletu, alebo aj z bláznivého telefonátu! Snívajte o akejkoľvek budúcnosti, akú si predstavujete so svojou budúcou polovičkou. Možno vás však dlhodobé plány už tak nenadchýnajú. Najlepšie je užívať si prítomnosť jeden druhého a dostať zo seba vzájomne to najlepšie tým, že precítite daný moment. Tak sa snažte, aby láska žila naďalej! Zatiaľ využite čas, ktorý máte, aby ste si život vychutnávali spoločne.

[1] Zdroj: Research Now 2018

Zoznamka pre nezadaných s rovnakým zmýšľaním! Nájdite nezadaných s podobnými záujmami Zaregistrujte sa zadarmo