Kde stretnúť slobodných rodičov

Návrat do sveta randenia môže nejednému slobodnému rodičovi skutočne naháňať strach. Pre mnohých slobodných rodičov je ich prvé rande cez zoznamku Meetic prvým rande po rokoch.

Z toho dôvodu sme vytvorili množstvo funkcií, aby sme pomohli slobodným mamám a otcom, ktorí sa pri randení už nemusia cítiť vo svojej koži. Máme pre vás vyhradenú stránku s tipmi a radami, ktoré nám pomôžu nasmerovať vás. Či už si kladiete otázku, čo môžete očakávať od zoznamovania v zrelšom veku, alebo si ťažko dokážete predstaviť, ako by ste predstavili nového partnera svojim deťom, v našich odborne spracovaných článkoch získate cenné tipy. Okrem toho vám pri zoznamovaní ponúkame aj virtuálnu asistenčnú službu, ktorá vás prevedie procesom nastavenia vášho profilu a ukáže vám, ako čo najlepšie využiť všetky funkcie, ktoré zoznamka Meetic ponúka.

Z nášho pohľadu je vaša cesta zoznamovania aj našou cestou a urobíme všetky potrebné kroky, aby ste sa cítili príjemne. Z toho dôvodu ponúkame tím špecializovaných pracovníkov zákazníckej podpory, ktorí vám radi odpovedia na prípadné ďalšie otázky ohľadom našich služieb. Náš tím starostlivosti o zákazníkov sa tiež postará o odstránenie profilov s neoverenou identitou, takže vaše zoznamovanie so slobodnými rodičmi bude prebiehať s úplnou istotou. To znamená, že pomocou vysoko zabezpečeného serveru webovej stránky si môžete prezerať profily slobodných matiek a otcov s vedomím, že všetky vaše údaje sú bezpečne uložené. Veď napokon, ako by ste si mohli hľadať životného partnera, ak by ste sa pritom necítili bezpečne?

Stretli sa na Meeticu Európe. Buďte ďalší!
Arnaud et Mélanie
Kristelle et Franck
Amandine
Jean-Michel et Jenna
Vincent
Christine et Julia
Sara et Sylvain
Alain
Anne-Julie et Romain
Thomas et Léa
Jonathan et Stéphanie
Vesta et Arnaud
Virginie et Pascal
Vanessa et Anthony
Anthony et Ludovic
Quand le confinement rime avec histoire d’Amour, Shirley & Lauric se racontent en vidéo
Sebastien
Valentin
Quentin et Charlotte
Marine et Aurélien

Zoznamovanie slobodných rodičov prebieha online

Život slobodného rodiča prináša pocit hlbokého naplnenia, ale aj výzvy, pokiaľ ide o zoznamovanie. Starostlivosť o dieťa spojená s pracovným vyťažením môže spôsobiť, že bude veľmi náročné nájsť si čas na rande s potenciálnym partnerom. Slobodný rodič má však prirodzenú túžbu nájsť si jedinečného partnera, s ktorým by si mohol vybudovať zdravý vzťah.

Ak ste slobodná matka alebo slobodný otec a chcete sa vrátiť do sveta randenia, zoznamka Meetic je pre vás ako stvorená.

Zoznamka pre nezadaných s rovnakým zmýšľaním! Nájdite nezadaných s podobnými záujmami Zaregistrujte sa zadarmo

Nájdite slobodných rodičov vo svojom okolí

Stránka Meetic využíva softvér na určovanie polohy, ktorý vám pomôže nájsť slobodných rodičov vo vašom okolí. Možno budete prekvapení, koľko vhodných slobodných rodičov žije vo vašej blízkosti. Zoznamka Meetic vám však ponúka oveľa viac než len profily ľudí, ktorí žijú blízko vás. Našou snahou je, aby ste dokázali vybudovať trvalý a pevný vzťah s človekom, na ktorom vám záleží. Vďaka zoznamke Meetic sa preto dokážete skontaktovať s ľuďmi, ktorí zdieľajú vaše základné hodnoty a záujmy – na tom je postavený základ pevného vzťahu a o tom sú aj naše služby.

Používatelia stránky Meetic nemajú čas na nezáväzné schôdzky a myslíme si, že ako slobodný rodič to pravdepodobne vnímate rovnako. Zaregistrujte sa zadarmo na stránke Meetic a zoznámte sa so slobodnými rodičmi ešte dnes!