Randenie na Slovensku

Prichádza váš spoločník na cesty!

Kráčajte životom spoločne
Dátum narodenia
Ľutujeme, prístup je určený výhradne osobám starším ako 18 rokov
  Profily, ktoré zodpovedajú vašim kritériám
  Skvelý vyhľadávací nástroj umožňuje nezadaným vyhľadávať podľa vlastných kritérií
  Spoznajte nezadaných vo svojom okolí
  Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

  Cestujete samostatne a hľadáte spoločníka, ktorý by s vami zdieľal záľubu v cestovaní? Alebo jednoducho túžite niekam vypadnúť s podobne zmýšľajúcim blízkym človekom? Vykročte z vychodených koľají a vydajte sa do novej destinácie. Vychutnajte si každú etapu svojej cesty s milujúcim človekom. Ste v správnom čase na správnom mieste, aby ste stretli niekoho výnimočného, kto tiež hľadá spoločníka na cesty ako vy. Spoznávajte sa na cestách alebo nájdite rovnako zmýšľajúcich nezadaných, ktorí zdieľajú vašu vášeň. Prečo nie? Vaše nové dobrodružstvo začína tu. Pripravte sa na let, plavbu alebo jazdu s tým najlepším spoločníkom. Sledujte nás!

  Ste pripravení na nové dobrodružstvo?

  Po rozchode, rozvode alebo strate milovanej osoby ste zrazu zostali bez partnera. To však neznamená, že sa už nikdy viac nezamilujete -práve naopak, toto je nový začiatok, kedy sa môžete vydať na cestu plnú lásky a dobrodružstva. Môžete si vybrať toho správneho partnera. Možno hľadáte nového ctiteľa alebo priateľa, ktorý by mohol byť aj vaším spoločníkom na cestách. Teraz je čas, aby ste si užívali svoj zrelý vek. Zoznamka Meetic je ideálne miesto pre nový začiatok. Aj v prípade, že nehľadáte partnera na cestovanie, môžete tu nadviazať kontakty s podobne zmýšľajúcimi nezadanými zrelými ľuďmi. Radi vás dáme dokopy s niekým, kto sa k vám dokonale hodí a kto sa možno stane súčasťou vášho života a cestovateľských plánov! Online zoznamovanie je veľmi účinný spôsob, ako nadviazať kontakt s novými ľuďmi a nájsť človeka, ktorý zdieľa vašu vášeň pre cestovanie. Po bezplatnej registrácii na stránke Meetic si môžete prezerať overené profily nezadaných, ktorí majú podobné záujmy, zmýšľanie i očakávania. Zoznamka Meetic vám dáva lepšiu príležitosť stretnúť podobne zmýšľajúcich zrelých ľudí ako v bežnom živote. Otvorte svoju myseľ a srdce – váš nový spoločník na cestách či budúci partner môže byť vzdialený len na jedno kliknutie… Nastal čas zamilovať si život spoločne!

  Stretli sa na Meeticu Európe. Buďte ďalší!
  • Anthony et Ludovic
  • Frédérique et Olivier
  • Sylvain et Stéphanie
  • Marie
  • Julie et Christophe
  • Valérie et Gilles
  • Sarah et Charles
  • Jordan
  • Valentin
  • Julie et Samuel
  • Cédric et Nathalie
  • Fanny et Cédric
  • Ylenia et Lénaïc
  • Jean-Baptiste et Marielle
  • André et Stéphanie
  • Stéphane et Emma
  • Joel et Anne
  • Christelle et Ludo
  • Florian et Tiana
  • Amandine

  Bezpečný spôsob hľadania spoločníka na cestovanie

  Ste pripravení nájsť si nového spoločníka, ktorý bude súčasťou vašich cestovateľských plánov a možno aj vášho života? Meetic je jednoduchá, bezpečná a používateľsky prívetivá zoznamka, ktorá spája rovnako zmýšľajúcich nezadaných. Či už hľadáte nový vzťah, alebo len partnera, s ktorým by ste zdieľali svoje cestovateľské dobrodružstvá, ste na správnom mieste, tu môžete začať svoju cestu… Spájame profily ľudí a umožníme vám stretnutia, ktoré prinesú trvalé spomienky. Registrácia vám zaberie len zopár minút: zadáte svoje meno, vyplníte dotazník, v ktorom uvediete svoje záujmy a očakávania, pridáte peknú fotku a napíšete krátky text o sebe – to je všetko! Zoznamka Meetic vás spojí s milovníkmi cestovania, ktorí hľadajú niekoho, s kým by mohli zdieľať svoju cestovateľskú vášeň. Vydajte sa na nové dobrodružstvo v pohode a buďte otvorení novým možnostiam. Naším poslaním je zoznamovanie v bezpečí a prinášanie čarovných výsledkov. Meetic je zabezpečená a chránená webová platforma. Každý profil pri registrácii prechádza verifikáciou a vaše osobné údaje zostanú chránené. Pomocou vyhľadávacích kritérií môžete bezpečne nájsť toho najlepšieho potenciálneho partnera a spoločníka na cesty. Môžete si tiež, len tak nezáväzne, prezerať profily iných nezadaných. Našli ste nejaký zaujímavý profil? Pokojne si začnite písať a posielať fotografie. Venujte čas vzájomnému spoznávaniu. Ak sa vám zdá, že ste obaja rovnako naladení, prečo nezvážiť aj osobné stretnutie s novým priateľom?

  Zoznamovať sa, milovať a cestovať

  Ak vás už nebaví cestovať na vlastnú päsť a hľadáte niekoho, kto by s vami zdieľal cestovateľské zážitky, online zoznamka je dobrou voľbou. Zoznamovanie a cestovanie? To je tá správna kombinácia. Možno si nájdete lásku a zároveň sa budete venovať svojej záľube… Ak však hľadáte len spoločníka na cesty a nič viac, môže to fungovať tiež. Najdôležitejšie je, aby ste v tom mali obaja jasno a spoločne zadefinovali svoje očakávania. Skôr ako si naplánujete spoločnú cestu, stretnite sa osobne. Čo tak pozvať svoju novú známosť na rande? Skúste sa stretnúť osobne a uvidíte, či medzi vami prebehne iskra. Dôležité je spoznať sa navzájom skôr, než sa posuniete vo vzťahu ďalej. Ak ste boli úplne očarení svojím novým objavom, pripravte sa na nové dobrodružstvo. Ak nie, buďte otvorení novým možnostiam. Existuje niekto iný, kto rád cestuje a hľadá svojho spoločníka na cesty: Vás!

  Zoznamka pre nezadaných s rovnakým zmýšľaním! Nájdite nezadaných s podobnými záujmami Zaregistrujte sa zadarmo